Nafty i rozpuszczalniki

NAFTY

Nafty, parafiny specjalistycznie skomponowane mieszaniny węglowodorów alifatycznych i aromatycznych otrzymywanych przez rafinację odpowiedniego destylatu ropy naftowej. 

W zależności od uzyskanego destylatu klasyfikujemy je do różnych celów:

NAFTA OŚWIETLENIOWA

Przeznaczenie: Stosowana w lampach naftowych. Ze względu na wysokie parametry techniczne jest produktem bezwonnym, dzięki czemu może być spalana w pomieszczeniach zamkniętych. Dostępne opakowania: 5l, 20l, 30l, 200l, 1000l.

NAFTA ZMYWACZ

Przeznaczenie: Do mycia i konserwacji części metalowych. Posiada bardzo dobre właściwości odtłuszczające pozostawia również powłokę, która powoduje zabezpieczenie antykorozyjne. Dostępne opakowania: 5l, 20l, 30l, 200l, 1000l.

CLENER PROFESIONAL

Przeznaczenie: Specjalistyczny bezaromatyczny roztwór węglowodorów naftowych do zastosowania w myjkach ręcznych i automatycznych. Bardzo dobre właściwości odtłuszczające i myjące. Na powierzchni myjącego elementu pozostawia warstwę ochronną. Dostępne opakowania: 5l, 20l, 30l.

NAFTA KOSMETYCZNA

Przeznaczenie: dielektryczna ciecz wykorzystywana w procesie obróbki elektroerozyjnej, we wszystkich typach drążarek elektroiskrowych. Jest to najczystsza postać nafty, która jest wykorzystywana w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym. Dostępne opakowania; 5l, 20l, 200l, 1000l.

BENZYNY I ROZPUSZCZALNIKI

BENZYNA EKSTRAKCYJNA

Przeznaczenie: stosowana jako rozpuszczalnik dla przemysłu gumowego i farbiarskiego, może służyć jako odtłuszczacz w przemyśle metalowym Dostępne opakowania: 5l, 20l, 30l, 200l, 1000l.

BENZYNA APTECZNA

Przeznaczenie: Bezwonna o najwyższej czystości benzyna stosowana w przemyśle farmaceutycznym, przetwórstwie tworzyw sztucznych i elektronice. Dostępne opakowania: 5l, 20l, 30l, 200l, 1000l.

NITRO

Przeznaczenie: do rozcieńczania wyrobów lakierniczych celulozowych, do odtłuszczania powierzchni oraz jako zmywacz do mycia pistoletów lakierniczych i innych urządzeń aplikacyjnych. Dostępne opakowania: 5l, 20l, 30l, 200L.

Close Menu